ŘEKLI O NÁS        

Základní škola při dětské psychiatrické nemocnici Velká Bíteš
Mgr. Alice Bednářová

Ředitelka

"S přípravky firmy Purus Odor jsme byli jako školská organizace při zdravotnickém zařízení nadmíru spokojeni - dobré jednání, rychlé dodání, neobvyklé a přitom velice příjemné aroma vůní. Doporučuji vyzkoušet.“

Stadión, aréna a sportovní areál v Odolena Voda
Klára Růžičková

vedoucí odboru správy sportovišť Města Odolena Voda

"Od firmy Purus Odor opakovaně kupujeme přípravky pro strojové mytí. Je úžasné , jak skvěle po údržbě palubovky ve sportovní hale tyto přípravky provoní prostor, oceňují to i naši sportovci. Návštěvníci sportovní haly si pochvalijí čistotu a příjemnou vůni na toaletách!"

Základní škola Klatovy Plánická
Mgr. Karel Denk

ředitel školy

"Od známého jsem se dozvěděl o společnosti Purus Odor a jejich produktech. Obchodní zástupkyně nám navrhla provonění chlapeckých i dívčích toalet pomocí produktů, které jsou certifikovány jako zdravotně nezávadné a nyní nám to všude krásně voní. A já mám o jednu starost méně.
Za zmínku možná ještě stojí informace, která by mohla vytrhnout trn z paty všem, kdo pužívají ve třídách bílé tabule pro suché fixy. Zkusili jsme čistič FunBall, který zbavil tabule šedého filmu a navíc po jeho použití zmizely i jemné škrábance, kterým se při běžném provozu nelze samozřejmě ubránit.
Tabule jsou jako nové. Já jsem spokojen."