PISOÁRY

Od počátku působení PURUS ODOR na našem trhu jsou v našem sortimentu výrobky společnosti VECTAIR SYSTEM (společnost se sídlem pro EU ve Velké Británii). Výrobky, které nabízíme pod označením V AIR METRO HARMONY jsou označeny jako VOC exempt - jde o označení výrobků, které jsou naprosto zdravotně nezávadné při výrobě, při provozu a také při likvidaci.Pisoárová sítka V - SCREEN

V AIR METRO HARMONY

Poskytují dokonalou ochranu odpadů a navíc příjemně provoní prostor pánských toalet. Stejně jako další produkty V-RANGE se vyrábějí v pěti úžasných vonných kompozicicích.

HIGHER MAT

V létě roku 2016 jsme byli poctěni naším španělským obchodním partnerem. 
Byli jsme vybráni za výhradního distributora pisoárové higieny pro Českou republiku.

HIGHER MAT poskytují neobvyklé vonné kompozice

ORMA URIPAD

ORMA do svého sortimentu zařadila také oblíbený typ pisoárových sítek WAVE2.0

Jde o licenční produkt, který nabízí osvědčený design sítek WAVE, ale přináší nové neotřelé vonné kompozice. Italská vynalézavost ve vonných kompozicích opět potvrzuje, že dělají-li dva totéž, není to totéž. Původní produkt patentovaný v USA (Fresh Products) nemá bohužel má v Evropě a v Asii na růžích ustláno.

Podezřele levná sítka asijské provenience bohužel kazí tomuto produktu nejen dobré jméno ale také pověst dokonalého "správce" kvalitního lokálního provonění a ochrany pisoárů.


PURUS ODOR nabízí ORMA URIPAD ve čtyřech vonných a bervných varinatách. Pokud by si klient přál originální americký výrobek prodávaný v Evropě pod značkou FRE-PRO, není problém mu tyto produkty dodat.