KDO JE PURUS ODOR?

Bohaté zkušenosti v oboru nám umožňují nabízet našim klientům nejlepší služby v oblasti provonění poloveřejných a veřejných prostor.

Scent-marketing je poslání a radost.

Kouzlo prostorové vůně je založeno na pečlivém výběru vhodné kompozice, znalosti očekávaných účinků dílčích not vůní na psyché člověka, cit pro intenzitu, dosah a fyziologické dopady na jednotlivce i skupinu osob, kteří se v prostoru pohybují.

Nenechte se mýlit, i sofistikovaně provoněné toalety vaší provozovny mohou vyvyolat požadovaný pachový vjem a samozřejmě také očekávanou odezvu. Tak jako jedna jediná molekula zápachu může zbořit veškerá snažení, tak naopak jedna jediná molekula vůně může při vhodně zvolené frekvenci úplně změnit náhled na vnímání prostoru.

Netrapte se s tím, že nevíte, o čem hovoříme. My to máme stejné například, když se hovoří třeba o vínu. Kyselinky, buquete, železitá půda, jižní svahy... Tak jako vinař má radost, když jeho produkt chutná, tak pro nás je důležité, že výsledky naší práce našim klientů buď voní a cítí se dobře; je jedním slovem spokojen.

Filozofie společnosti PURUS ODOR -- naším záměrem je nabídnout klientům produkty pokrývající skupiny standard, ekenom, premium i lux. Vždy jde ale o produkty té nejvyšší kvality a s garancí bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti. Snažíme se do sortimentu zařazovat jen produkty tzv. VOC exmpt nebo VOC příznivé či EcoLabel apod.

Ovšem, ať už klient využivá kteroukoliv skupinu produktů, naše služby jsou nastaveny standardně na nejvyšší stupeň na stupnici péče o klienta.