MAROFRAN MIKADO

Interiérové vonné kompozice určené pro volné odpaření do ovzduší. 

Stačí jednoduše odzátkovat (zátku prosím uschovejte) do nádobky vložte dvě tyčinky a umístěte na nenápadné místo, až se vůně v prostoru takzvaně usadí zhodnoťte je-li potřeba posílit intenzitu přidáním dalších tyčinek. 

Pokud použijete všechny čtyři tyčinky (jsou součástí dodávky), pak je výdrž jednoho 100 ml balení měsíc a půl až dva měsíce. 

Všechny vůně MIKADO lze použít také jako STROMBOLI TURBO

MAROFRAN

ENVASADOS Y FABRICADOS MAROFRAN S.L. - Calle Alemania 13-15, 50800 Zuera, Zaragoza

Marofran S.L působí v chemickém odvětví již od roku 1968. Vyvíjíme, zpracováváme a balíme scent-marketing produkty, environmentální produkty, detergenty, pesticidy a biocidy. Zaměřujeme se hlavně na profesionální využití, ale přizpůsobujeme se jakémukoli typu trhu. 

Pozn. Pokud byste chtěli námi nabízené produkty pro využití v domácnosti tzv. neprofesionální koncentrace, pak stačí napsat na info@purusodor.cz a my vám takové produkty dodáme.


MAROFRAN

Slovo výrobce

EXTENSIVE ZKUŠENOSTI V OBLASTI BALENÍ AEROSOLU

  Více než 40 let práce nám dovoluje označit sami sebe jako lídra výrobce obalů aerosolů a balení tekutin v Evropě. Řadíme se do popředí jak ve vývoji, tak ve výrobě těchto výrobků. K tomu máme tovární zařízení o rozloze více než 6000 metrů čtverečních, vybavené technologií jak pro výrobu, balení a skladování, tak pro kontrolu jakosti. 

  Naše výrobní linky umožňují balení výrobků v různých formátech přítomných na trhu (kapaliny, spreje, ... atd.). Pro tuto kontrolu a neustálé zlepšování hotových výrobků máme vlastní laboratoře i kvalifikovaný personál, abychom dosáhli vysoké kvality současně s konkurenceschopností na trhu.

Naše zařízení shromažďují vše potřebné k neustálému zlepšování obalů aerosolu. 

V našich zařízeních v Zuře jsme vždycky vyráběli velmi konkurenční produkty.