Život ve vymezeném prostoru, říkejme mu „oupnspejs“.

22.01.2017

...vaše pracovní místo nese čichovou informaci a spojí si toto "území" s vaší osobou. Tím je primárně zaručena jistota, že ten, kdo vstupuje do vaší zóny, ví přesně, kam vchází a kdo je v tomto prostoru jeho vlastníkem...

Život ve vymezeném prostoru, říkejme mu "oupnspejs".

Není náhoda, že se uspořádání kancelářský prostor bez příček tzv. open space přestává využívat. SOS - Syndrom open space je již běžným termín označujícím projevy zvýšeného stresu, bolesti hlavy, zvýšený krevní tlakem, zažívací potíže...

A také není náhoda, že se lidé (člověk je tvor společenský) v hlučném neosobním prostoru open space chytají příslovečného stébla a snaží se vytvořit si alespoň iluzi soukromí. Bohužel, mnohdy vnitřní předpisy firem zakazují osobní drobnosti na stolech, obrázky, figurky, kresby apod. A tak přijdete do své "kóje", kde není nic, vyjma jmenovky na přepážce, co by naznačovalo, že toto pracoviště máte na starosti vy.

Open space nás nechrání nejen před vyrušováním a ztrátou soukromí, ale v mnoha případech nám bohužel poskytuje nepřeberné množství pachů. Kolega kuřák k nám přes přepážku vysílá signály o své poslední cigaretě, z druhé strany k nám občas zavane odér něčích nohou nebo vzpomínka na večerní topinky.

Nic příjemného. Viďte.

Neklesejte na mysli. Nejen vizuálními podněty si můžeme vymezit "své" teritorium. Není tak nesnadné vytvořit si vlastní osobitou pachovou zónu. Ne, není řeč o deodorantu či oblíbeném parfému. Hovoříme nyní o decentních osvěžovačích vzduchu, které decentně doladí prostor, který celý den obýváte. Zanedlouho, po rozbalení náplně si vaše okolí zvykne na skutečnost, že vaše pracovní místo nese čichovou informaci a spojí si toto "území" s vaší osobou. Tím je primárně zaručena jistota, že ten, kdo vstupuje do vaší zóny, ví přesně, kam vchází a kdo je v tomto prostoru jeho "vlastníkem".

Lze namítnout, že vůně může druhým vadit. Ano o tom není pochyb. Jak již bylo napsáno výše, není řeč o silných parfémech, které mají za cíl donutit pánskou část kanceláře k pokleknutí s obří kyticí růží, nebo k útěku na druhou stranu patra.

Ne, ne. Hovoříme o decentním prostředku určeném k provonění malých prostor, který svůj vonný potenciál uvolňuje pomocí mírného proudění vzduchu. Vůně se brzy usadí v prostoru a vy se budete každé ráno vracet do důvěrně známého prostoru, kde to voní podle vašich představ.

Malý a diskrétní, přesto výkonný a ideální pro provonění malých prostor. To je DOOR FRESH. Promyšlené žebrování gelové náplně zajišťuje stabilní provonění po dobu třiceti dní. Vonné kompozice splňují podmínky nevtíravé parfemace vzduchu.