Konec utajení II

22.01.2017

Dnes si povíme, kdo je skryt za úžasnou vůni RELAX španělského výrobce Higienical Mart.

Někteří z vás si jistě vzpomenou na článek, který odkryl tajemství hlavní vonné složky prostorového deodorantu DARLY PERLATO, který na první nádech okamžitě evokoval vůni mořské pláže s rozpálenými lasturami, horkým pískem a slaným větrem. Málokdo, nás nevyjímaje, nebyl překvapen, že hlavní složkou je libanonský cedrát, který asi tím, kde roste, do sebe za staletí nasál všechny ingredience libanonského pobřeží.

Náš článek jsme uzavřeli příslibem, že brzy odtajníme další perličku ze světa vůní, která mnohým nedá spát.

Dnes si povíme, kdo je skryt za úžasnou vůni RELAX španělského výrobce
Higienical Mart.

Na Druhém veletrhu úklidu v Hradci Králové se návštěvníci stánku snažili tomu přijít na kloub. Všichni jsme cítili slunce, sůl, mýdlo, bílé květy... Jeden pán nám dokonce tvrdil, že se v něčem podobném sprchuje.

Moji milí přátelé Dobré vůně. Všichni jsme měli pravdu, protože jsme cítili vše, co v nás vyvolává pocity svěžesti, relaxace a pohody. A všichni jsme se úžasně mýlili.

Stavebním kamenem vůně RELAX je japonská orchidea.

Právě květy japonských orchideji disponují souborem vůní, které evokují uklidňující koupel, odpočinek, možná trochu snění a jsou-li podpořeny několika notami hořkého pomeranče a lehounkého jasmínu s několik zrnky mořské soli, sami si pak můžeme vyzkoušet, jak snadno se lze přeladit do relaxačního stavu mysli.

Tato vonná kompozice má své místo mezi dalšími produkty španělské produkce vonných náplní Saniactif určené do dávkovačů vůní HIGHIER FRESH.

O to víc jsme byli překvapeni, že se výrobce rozhodl tuto vůni implementovat také pisoárových sítek HIGHIER MAT. Nebude to nevhodné? Kdo chce nad pisoárem odpočívat? Hlavně dámy v našem týmu se potutelně usmívaly, i když se jim vůně líbila.

A zde se vynořilo vysvětlení, které jako by samo spadlo z nebe: tato vůně nejenže evokuje relaxaci a celkové uvolnění mysli i těla, tato vůně také vyvolává pocity čistoty, štěstí a harmonie.

A to jsou všechno atributy požadavku, které na toaletách hledáme, čistotu, uvolnění, soukromí a pohodu.