Být Nejzelenější! To je, oč tu běží.

22.01.2017

Co to znamená, když se řekne, že jste nejzelenější výrobce, firma nebo podnik?

Vy, kteří nás sledujete také na facebooku nebo Twitteru již víte, že máme v sortimentu také granáty.

Nemůžeme si pomoci, ale my jsme jim tak začali říkat jen proto, protože je tak nazývají naši klienti. Zpočátku jsme při požadavku dodávky "mangových nebo okurkových granátů" trochu tápali. To musíme přiznat, nicméně vysvětlení ne sebe nedalo dlouho čekat - šlo o V-AIR SOLID keramické vonné náplně, které v některých z nás evokují svým vzhledem granátu.

A tento granát sbírá již několik let jednu světovou soutěž za druhou.

Zde přinášíme volně přeložený článek o dalším velikém vítězství "granátů" V-AIR SOLID.

V návaznosti na loňský úspěch,
kdy Vectair Systems vyhrál mezinárodní soutěž International Green World Ambassador,
nyní Vectair vyhrál prestižní cenu "Green World Enviroment Award" v mezinárodní kampani,
která si dává za cíl, najít a ocenit "nejzelenější země, výrobce a firmy".

To znamená, že Vectair Systems byl korunován jako jeden z "nejzelenějších výrobců na světě".

Vectair soutěžil s více než 500 dalších nominovaných v Green World Awards for Environmental Best Practice.

Na prestižním předávání cen v Jižní Korei byl 28. října v záři reflektorů Vectair Systems oceněn bronzovou cenou v kategorii Vývoj a Výroba za svůj ekologický V-AIR ™ SOLID multi-fázování osvěžovač vzduchu se submikronovou technologií.

V-Air® SOLID je klasifikován jako VOC exempt a bezodpadový produkt.

Neobsahuje jakákoli rozpouštědla, pohonné hmoty, HFC a škodlivé těkavé látky či organické sloučenin (VOC).
V-Air® SOLID neobsahuje ani žádné baterie a je klasifikován jako ne-ohrožující pro přepravu.
Je konstruován tak, že nepotřebuje žádný externí zdroj napájení, a pro provoz není odkázán gravitační sílu - vše, co potřebuje pro svůj provoz je přirozené proudění vzduchu.
Náplň je biologicky odbouratelná a osvěžovač je 100% recyklovatelný. Manžeta V-Air® SOLID a i plastové díly obalu jsou vyrobeny z recyklovaných a recyklovatelných plastů.

Při hodnocení a předávání ceny porota poznamenala: "Osvěžovače vzduchu ve veřejných zařízeních patří do skupiny výrobků, jejichž absenci zaznamenáme většinou, když nejsou nainstalovány. Bohužel, mnohé mohou při provozu uvolňovat VOC, nejsou plně recyklovatelné a mají negativní důsledky také v nakládání s odpady. Vectair je hlavním globálními dodavatelem výrobků pro provonění prostor a jeho cílem bylo a je zlepšit enviromentální udržitelnost těchto produktů, a proto vymysleli recyklovatelný a biologicky rozložitelný pasivně rozptylovaný vonný systém, který nepoužívá žádné pohonné látky nebo elektřinu - jednoduše jako žádný jiný na takové bázi."

Paul Wonnacott, generální ředitel a prezident, Vectair Systems říká: "Jsme nadšeni, že jsme za náš osvěžovač vzduchu V-AIR ™ SOLID získali uznání nejen na národní úrovni, ale na také úrovni globální. Jsme hrdi na to, že stojíme mezi novátory na poli hygieny a péče o životní prostředí, což si naši zákazníci se stále více uvědomují a oceňují."

Tým PURUS ODOR se připojuje ke gratulacím a sám sobě gratuluje, že měl před rokem dobrou ruku při volbě nejen výrobce ale také navíc výrobků, které oceňují světoví specialisté v oblasti ochrany životního prostředí.

Pro nás to znamená, že naše snaha nabídnout našemu trhu jen to nejlepší se setkává s veskrze kladnou odezvou.

Můžeme tak s přehledem říci, že spolupracujeme jen s těmi nejzelenějšími :)

- Tým PURUS ODOR -

Soutěž organizována The Green Organisation - mezinárodní, nezávislé, nepolitické, neziskové prostředí skupině věnuje uznání, odměňování a podporu ochraně životního prostředí osvědčených postupů po celém světě. Jsou podporovány agenturami pro životní prostředí, Chartered Institute of Environmental Health, Chartered Institution pro odpadového hospodářství a dalšími nezávislými subjekty.